Jak dobrać oświetlenie do hotelu?

Pokój hotelowy to dla podróżujących swego rodzaju azyl. Miejsce, gdzie powinni czuć się przede wszystkim komfortowo (jak w domu) i bezpiecznie. Ważnym elementem tego typu aranżacji jest oświetlenie. Powinno spełniać kilka funkcji, dostosowując się do potrzeb gościa. Oprócz oświetlenia głównego, które jest najistotniejsze, ważną rolę odgrywa też oświetlenie punktowe. Istotne jest, aby wydzielone strefy (aktywna i wypoczynkowa) miały dobrze dobrane światło. Oświetlenie główne zazwyczaj realizowane jest przez lampy sufitowe (tzw. plafony), lampy wiszące powinny mieć ciepłe, jasne światło. Absolutnym wymogiem jest stworzenie gościom hotelowym odpowiednich warunków do pracy przy biurku, odpoczynku i do czytania w łóżku. Lampy podłogowe powinny posiadać praktyczny włącznik nożny umiejscowiony na przewodzie zasilającym, gwarantujący wygodę i komfort użytkowania. Wskazane również byłoby, aby lampki nocne i kinkiety miały wbudowane w korpusy włączniki ułatwiające włączanie i wyłączanie. 

Doskonałym przykładem doboru oświetlenia hotelowego jest APARTHOTEL STEGNA FOREST, któremu zapewniliśmy kompleksowe oświetlenie w żyrandole Wenecja, lampy stojące Werona, lampki nocne Rimini oraz kinkiety Modena.

Z myślą o oświetleniu hotelowym i restauracyjnym dla naszych inwestorów z branży HoReCa przygotowaliśmy specjalny katalog w którym umieściliśmy najbardziej wyselekcjonowane modele naszych produktów w przystępnych cenach.

POBIERZ KATALOG

Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty oraz udzielamy wsparcia na etapie planowania i wyceny inwestycji. Oferujemy możliwość dowolnej konfiguracji naszych produktów pod względem kolorów abażurów (wybór spośród 70 wzorów), kolorów i powłok stelaży, wysokości, szerokości, liczby ramion i powłok.

Masz pytania? Napisz do nas: biuro@lysne.pl
Wolisz z nami porozmawiać? Zadzwoń: +48 780 090 725  
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię