Kod produktu: 14572/40

Lampa salonowa KAMERUN GOLD

719,00 
WYSYŁKA: od 1 do 10 dni roboczych
Wybierz kolor abażuru:
Wybierz kolor stelaża:
Masz pytanie dotyczące produktu? Zadzwoń! tel. +48 798 747 891 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
Udostępnij:
Stwórz zestaw

Lampa podłogowa KAMERUN GOLD to niesamowity prestiż i elegancja zawarta w oryginalnej konstrukcji i nienagannej prezencji. Abażur zawierając złote wnętrze, sprawia, że nadawane przez lampę światło prezentuje się w całkowicie odmienionej, ciepłej formie. Wewnętrzna powłoka abażuru cechuje się inną fakturą w abażurze czarnym i inną w białym. W pierwszym powierzchnia ta jest matowa, pozbawiona jakiegokolwiek blasku, za to w wariancie białym wręcz przeciwnie, złoty środek jest lustrzany i odbija światło. Takie rozwiązania pozwalają precyzyjnie dopasować oświetlenie do panującego wystroju wnętrza. Kolejnym atutem tego modelu jest fakt, zastosowania w nim włącznika nożnego, który w niebywały sposób ułatwia użytkowanie przedmiotu. 

Do wyboru mamy 5 kolorów abażurów (biały ze złotym wnętrzem (złoty połysk), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat) oraz czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat)) i 3 kolory stelaży (srebrny, biały oraz czarny).

Kraj pochodzenia i cechy produktu produkt polski fabrycznie nowy
Wymiary abażuru wysokość - 20 cm, szerokość - 40 cm
Wymiary lampy (stelaż + abażur) wysokość - 160 cm, szerokość - 50 cm
Kolor abażuru dostępne kolory: biały ze złotym wnętrzem (złoty połysk), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat) oraz czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat)
Kolor stelaża dostępne kolory: biały, srebrny, czarny
Materiał stelaż - elementy metalowe, abażur - holenderska tkanina tekstylna podklejona na folii PVC
Moc 60W
Napięcie 230V
Ilość źródeł światła i typ żarówki 1xE27 - lampa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED
Gwarancja gwarancja producenta - 24 miesiące
Zobacz również