STREFA PROJEKTANTA

Jesteś Architektem? Dekoratorem wnętrz? Prowadzisz biuro projektowe? Zajmujesz się aranżacją przestrzeni komercyjnych?

Szukasz inspiracji do swojego projektu? Potrzebujesz lampy, która odmieni wnętrze? Nada mu niepowtarzalnego uroku? A może szukasz unikatowego pomysłu na oświetlenie do biura, restauracji czy hotelu?

Polski producent lamp i systemów oświetleniowych LYSNE chcąc wyjść naprzeciw gustom i wymaganiom swoich klientów prezentuje szeroki wachlarz produktów dostępnych w bogatej kolorystyce. Podążając za współczesnymi trendami oferujemy szeroką gamę lamp wykonanych z drewna i metalu. Produkowane przez nas oświetlenie składa się z lamp wiszących, plafonów, kinkietów, lamp podłogowych, nocnych i stołowych. Inspirację czerpiemy z wyrafinowanego wzornictwa i najwyższej jakości materiałów wykorzystując przy tym innowacyjną formę i kształt.

 

DLA NASZYCH PROJEKTANTÓW OPRACOWALIŚMY KORZYSTNE WARUNKI WSPÓŁPRACY:

ATRAKCYJNE RABATY – każdy projektant, który zamierza w swojej aranżacji wykorzystać nasze produkty otrzyma na start upust zgodny z progami rabatowymi obowiązującymi w naszym sklepie. Przy stałej współpracy będziemy ustalać warunki indywidualne (rabat nie dotyczy zamówień indywidualnych wykonywanych na specjalne zamówienie).

DOSKONAŁE PRODUKTY – oddajemy w ręce naszych projektantów produkty polskie wykonane z najwyższej jakości polskich komponentów. Każdy nasz wyrób posiada 2 – letni okres ochrony gwarancyjnej oraz certyfikat CE.

NOWOCZESNY DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ – każdy nasz produkt to połączenie unikatowej formy i innowacyjnego kształtu z precyzją wykonania i funkcjonalnością. Szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych stelaży i abażurów sprawia, że nasze oświetlenie wpasuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Design naszych produktów w udany sposób żongluje koncepcjami – nowoczesna forma, ciekawa kolorystyka i praktyczność użytkowania!

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW – większość naszych produktów dostępna jest „od ręki”, pozostałe dostępne na zamówienie. Zawsze gwarantujemy szybką dostawę lub odbiór osobisty z magazynu głównego w Częstochowie.

DORADZTWO I WSPARCIE TECHNICZNE –  gwarantujemy wsparcie na etapie planowania i wyceny projektu a także doradztwo techniczne.

PRZYJAZNY SYSTEM PŁATNOŚCI – rachunek za zakupy w naszym sklepie można uregulować poprzez e-transfer, e-przelew, kartą kredytową, za pomocą kodu QR, aplikacji mobilnych lub PayPal.

MARKETING INTERNETOWY projekty z naszymi produktami będziemy prezentować na naszej stronie/sklepie internetowym oraz w mediach społecznościach (Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest). Pod każdym projektem będą znajdować się wszystkie dane kontaktowe naszych projektantów.