WSPÓŁPRACA

SPRZEDAŻ HURTOWA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

Sklepy z oświetleniem (internetowe i stacjonarne)

Sklepy meblowe (internetowe i stacjonarne)

Architektów, dekoratorów wnętrz i biura projektowe 

Designerów (indywidualne projekty oświetlenia dopasowane do wnętrza)

Deweloperów

Firmy remontowo-wykończeniowe

Właścicieli hoteli/restauracji

Organizatorów eventów/bankietów/konferencji/wydarzeń specjalnych. Jeżeli nie przynależysz do żadnej z wyżej wymienionych grup, a masz ciekawy pomysł na współpracę – skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na nowe formy współpracy, propozycje i projekty. 

 

Współpracujemy również na zasadach dropshippingu i wstawiamy nasze produkty na ekspozycję w sklepach stacjonarnych (tzw. komis) do sklepów meblowych i domów towarowych.

więcej informacji w zakładce SPRZEDAŻ HURTOWA

 

DLA INWESTORÓW

Z myślą o oświetleniu hotelowym i restauracyjnym dla naszych inwestorów z branży HoReCa przygotowaliśmy specjalny katalog w którym umieściliśmy najbardziej wyselekcjonowane modele naszych produktów w najkorzystniejszych cenach.

POBIERZ KATALOG

Podążając za współczesnymi trendami oferujemy naszym klientom szeroką gamę lamp wykonanych z drewna i metalu. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych lamp z abażurami wykonanych z drewna lub metalu w wielu wariantach kolorystycznych oraz designerskich lamp loftowych. Produkowane przez nas oświetlenie składa się z lamp wiszących, plafonów, kinkietów, lamp podłogowych i nocnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, hoteli, restauracji i biur architektonicznych.

Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty oraz udzielamy wsparcia na etapie planowania i wyceny inwestycji. Oferujemy możliwość dowolnej konfiguracji naszych produktów.

więcej informacji w zakładce INWESTYCJE

 

STREFA PROJEKTANTA

Jesteś Architektem? Dekoratorem wnętrz? Prowadzisz biuro projektowe? Zajmujesz się aranżacją przestrzeni komercyjnych?

Szukasz inspiracji do swojego projektu? Potrzebujesz lampy, która odmieni wnętrze? Nada mu niepowtarzalnego uroku? A może szukasz unikatowego pomysłu na oświetlenie do biura, restauracji czy hotelu?

DLA NASZYCH PROJEKTANTÓW OPRACOWALIŚMY INTERESUJĄCE WARUNKI WSPÓŁPRACY:

ATRAKCYJNE RABATY – każdy projektant, który zamierza w swojej aranżacji wykorzystać nasze produkty otrzyma na start upust zgodny z progami rabatowymi obowiązującymi w naszym sklepie.  Przy stałej współpracy - warunki indywidualne.

DOSKONAŁE PRODUKTY – oddajemy w ręce naszych projektantów produkty polskie wykonane z najwyższej jakości polskich komponentów. Każdy nasz wyrób posiada 2 – letni okres ochrony gwarancyjnej oraz certyfikat CE.

NOWOCZESNY DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ – każdy nasz produkt to połączenie unikatowej formy i innowacyjnego kształtu z precyzją wykonania i funkcjonalnością. Szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych stelaży i abażurów sprawia, że nasze oświetlenie wpasuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Design naszych produktów w udany sposób żongluje koncepcjami – nowoczesna forma, ciekawa kolorystyka i praktyczność użytkowania!

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW – większość naszych produktów dostępna jest „od ręki”, pozostałe dostępne na zamówienie. Zawsze gwarantujemy szybką dostawę lub odbiór osobisty z naszgeo magazynu głównego w Częstochowie.

DORADZTWO I WSPARCIE TECHNICZNE –  gwarantujemy wsparcie na etapie planowania i wyceny projektu a także doradztwo techniczne.

PRZYJAZNY SYSTEM PŁATNOŚCI – rachunek za zakupy w naszym sklepie można uregulować poprzez e-transfer, e-przelew, kartą kredytową, za pomocą kodu QR, aplikacji mobilnych lub PayPal.

MARKETING INTERNETOWY – projekty z naszymi produktami będziemy prezentować na naszej stronie/sklepie internetowym oraz w mediach społecznościach (Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest). Pod każdym projektem będą znajdować się wszystkie dane kontaktowe naszych projektantów.

więcej informacji w zakładce STREFA PROJEKTANTA