Inwestycje z branży HoReCa

Oferta Współpracy dla Deweloperów i Inwestorów

Zapraszamy do współpracy deweloperów oraz inwestorów realizujących różnego rodzaju projekty budowlane i inwestycyjne. Oferujemy specjalistyczne doradztwo oraz atrakcyjne warunki cenowe przy wyborze i zakupie naszych opraw oświetleniowych. 

Podążając za współczesnymi trendami oferujemy naszym klientom szeroką gamę lamp wykonanych z drewna i metalu. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych lamp z abażurami wykonanych z drewna lub metalu w wielu wariantach kolorystycznych oraz designerskich lamp loftowych. Produkowane przez nas oświetlenie składa się z lamp wiszących, plafonów, kinkietów, lamp podłogowych i nocnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, hoteli, restauracji i biur architektonicznych.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Atrakcyjne Ceny i Warunki Handlowe

Skorzystaj z naszych specjalnych warunków cenowych dostosowanych do potrzeb dużych inwestycji i długoterminowych współprac.

Personalizacja Produktu

Rozumiemy unikalne potrzeby każdego projektu. Oferujemy możliwość dostosowania długości lamp, koloru stelaża, czy dodanie włączników na lampach ściennych oraz inne personalizacje, które wesprą realizację Twojej wizji.

Profesjonalne Doradztwo

Nasz zespół ekspertów pomoże wybrać najlepsze rozwiązania oświetleniowe, które nie tylko spełnią techniczne wymagania, ale także estetycznie wzbogacą każdą przestrzeń.

Eksponowanie Twoich Projektów

Z przyjemnością promujemy współpracujące z nami firmy na naszych platformach mediów społecznościowych, dzieląc się projektami, moodboardami i zdjęciami aranżacyjnymi.

Elastyczność i Dostępność

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze od 7 do 15. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania i zapewni wsparcie na każdym etapie współpracy.

Szeroka Oferta Produktowa

Nasza gama produktów obejmuje zarówno polskie oświetlenie a także specjalne kolekcje dostępne wyłącznie na zamówienie, nie znajdujące się w regularnej sprzedaży internetowej.

 

Jesteśmy otwarci na nowe projekty i gotowi do rozpoczęcia dialogu na temat możliwości współpracy. Niezależnie, czy potrzebujesz oświetlenia do nowo budowanych obiektów, remontowanych przestrzeni, czy wyjątkowych projektów architektonicznych, jesteśmy tutaj, aby wspierać Twoje przedsięwzięcia.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces:

Napisz do nas! wspolpraca@lysne.pl

Zadzwoń! +48 798 016 572