Kod produktu: kolor dąb bielony/ECO

Próbka tkaniny abażurowej - KOLOR DĄB BIELONY

0,00 
WYSYŁKA: do 24 godzin
Masz pytanie dotyczące produktu? Zadzwoń! tel. +48 798 747 891 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
Udostępnij:

Znakiem rozpoznawczym oświetlenia z linii ECO są cylindryczne abażury o strukturze drewna tzw. forniru barwione na jeden z czterech naturalnych kolorów: dąb bielony, dąb sonoma, kasztanowy oraz orzechowy. Abażury te wykonane są w naszym warsztacie w Częstochowie z materiału PVC niezwykle łatwego w utrzymaniu czystości.

Minimalistyczne oświetlenie inspirowane stylem eko przykuje uwagę nawet najbardziej wymagających koneserów dobrego stylu. Lampy z abażurami o strukturze drewna przypominające nowoczesne forniry dają ciekawy efekt iluminacji świetlnej. Światło wydobywające się spod designerskiego abażuru jest miękkie i przytulne, rozchodzi się na całą powierzchnię wnętrza tworząc odprężającą atmosferę. Linia oświetlenia ECO ze względu na nowoczesny design idealnie współgrać będzie z dodatkami w stylu skandynawskim ale także z rustykalnym, ciepłym wnętrzem z elementami cegły, szkła i metalu. 

Materiał folia PVC o strukturze forniru z wytłaczanym wzorem słojów drewna
Dostępna kolorystyka dąb bielony, orzechowy, dąb sonoma, kasztanowy
Kolekcja ECO
Przeznaczenie do lamp wiszących, plafonów, kinkietów, lamp stołowych/podłogowych, nocnych/stołowych
Zobacz również