DLA INWESTORÓW

Z myślą o oświetleniu hotelowym i restauracyjnym dla naszych inwestorów z branży HoReCa przygotowaliśmy specjalny katalog w którym umieściliśmy najbardziej wyselekcjonowane modele naszych produktów w najkorzystniejszych cenach.

POBIERZ KATALOG

Podążając za współczesnymi trendami oferujemy naszym klientom szeroką gamę lamp wykonanych z drewna i metalu. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych lamp z abażurami wykonanych z drewna lub metalu w wielu wariantach kolorystycznych oraz designerskich lamp loftowych. Produkowane przez nas oświetlenie składa się z lamp wiszących, plafonów, kinkietów, lamp podłogowych i nocnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, hoteli, restauracji i biur architektonicznych.

Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty oraz udzielamy wsparcia na etapie planowania i wyceny inwestycji. Oferujemy możliwość dowolnej konfiguracji naszych produktów pod względem kolorów abażurów (wybór spośród 70 wzorów), kolorów i powłok stelaży a także wymiarów (wysokości i szerokości lamp).

Celem naszej marki jest estetyczne uwodzenie zmysłów naszych klientów. Oferujemy możliwość zrealizowania najbardziej fantazyjnych projektów! Daj nam się uwieźć!
Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia!