O NASZEJ MARCE

LYSNE to polska marka oświetleniowa czerpiąca z wyrafinowanego wzornictwa i najwyższej jakości materiałów wykorzystując przy tym innowacyjną formę i kształt.

Podążając za współczesnymi trendami oferujemy naszym klientom szeroką gamę lamp wykonanych z drewna i metalu. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych lamp z abażurami wykonanych z drewna lub metalu w wielu wariantach kolorystycznych oraz designerskich lamp loftowychProdukowane przez nas oświetlenie składa się z lamp wiszących, plafonów, kinkietów, lamp podłogowych i nocnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, hoteli, restauracji i biur architektonicznych.

Każdy egzemplarz lampy marki LYSNE tworzony jest przez nas ręcznie z wielką precyzją i zaangażowaniem w naszym warsztacie w Częstochowie. Wszystkie elementy oświetleniowe produkowane są w Polsce z najwyższej jakości polskich komponentów. Każdy nasz wyrób posiada 2-letni okres ochrony gwarancyjnej oraz certyfikat CE.

Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty oraz udzielamy wsparcia na etapie planowania i wyceny inwestycji. Oferujemy możliwość dowolnej konfiguracji naszych produktów pod względem wariantów kolorystycznych abażurów (wybór spośród 70 wzorów dostępnych na zamówienie), kolorów i powłok stelaży a także wymiarów (wysokości i szerokości lamp).

Celem naszej marki jest estetyczne uwodzenie zmysłów naszych klientów. Oferujemy możliwość zrealizowania najbardziej fantazyjnych projektów! Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia!