O NAS

LYSNE - POLSKI PRODUCENT LAMP I ABAŻURÓW

LYSNE.PL istnieje na rynku już od 2017 roku. Jesteśmy polską marką nowoczesnego oświetlenia łączącą w sobie wyrafinowane wzornictwo z najwyższej jakości polskimi materiałami wykorzystując przy tym innowacyjną formę i kształt. Nasza firma cechuje się polskim kapitałem oraz rodzinną linią produkcyjną w Częstochowie.

Produkujemy nowoczesne lampy w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, inwestorów z branży HoReCa i studiów architektonicznych. Nasz asortyment to:

 

OD PROJEKTU PO REALIZACJĘ

Codziennie śledzimy najnowsze trendy wnętrzarskie tak by każdy nowo zaprojektowany model lampy zaspokoił gusta najbardziej wymagających klientów. Jako polski producent oświetlenia wiemy, że to na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność zaprojektowania eleganckich ale i funkcjonalnych lamp. Odpowiedzią na najnowsze trendy wnętrzarskie jest stworzenie kilku kolekcji oświetlenia - lamp wiszących, nowoczesnych żyrandoli, plafonów, lamp stojących i podłogowych, lampek nocnych i stołowych a także kinkietów przeznaczonych do nowoczesnych salonów, kuchni, jadalni i pokojów dziecięcych czy młodzieżowych.

POLSKA PRODUKCJA

Każdy egzemplarz naszej lampy tworzony jest przez nas ręcznie z wielką precyzją i zaangażowaniem w naszym warsztacie w Częstochowie. Wszystkie lampy produkowane są w Polsce z najwyższej jakości polskich komponentów. Cieszymy się, że z każdym miesiącem, kwartałem czy rokiem zatrudniamy coraz więcej pracowników a nasza firma się rozwija nie tylko wspierając polską gospodarkę ale także dając miejsca pracy Rodakom. Posiadamy własną linię produkcyjną, którą wraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa sukcesywnie poddajemy modernizacji, tak aby nasz park maszynowy oraz zasoby ludzkie były znacznie wydajniejsze.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

By zapewnić jak najwyższą jakość i bezpieczeństwo wyrobów elektrycznych każdy nasz produkt posiada niezbędne certyfikaty. Najważniejszym z nich jest unijny certyfikat zgodności CE oraz certyfikat niepalności tkanin abażurowych. Każdy model lampy opuszczający nasz Dział Produkcyjny przechodzi kontrolę jakości. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, by zminimalizować ryzyko wad produkcyjnych i ewentualnych niedociągnięć. Mamy nadzieję, że nasze oświetlenie będzie ozdabiać wnętrza domów naszych klientów przez wiele lat. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego każda lampa posiada 2 - letni okres ochrony gwarancyjnej, który możemy wydłużyć na życzenie klienta.

INDYWIDUALNE PROJEKTY OŚWIETLENIA

Obecnie współpracujemy z wieloma firmami z branży HoReCa, biurami projektowymi oraz architektami obsługującymi inwestycje w wewnętrze oświetlenie dekoracyjne. ​Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty oraz udzielamy wsparcia na etapie planowania i wyceny inwestycjiOferujemy możliwość dowolnej konfiguracji naszych lamp pod względem wariantów kolorystycznych, barw i rodzajów powłok, a także wymiarów, ilości źródeł światła, dodatkowych akcesoriów. Projektujemy oświetlenie zarówno według wzoru przygotowanego przez Klienta jak i wykonujemy indywidulne formy na zamówienie. Lubimy tworzyć nowe projekty i czerpać inspirację z konsultacji z naszymi Odbiorcami. Każdą wizję przekładamy na kształty, formy i liczby uwzględniając naturę światła. Wieloletnie doświadczenie w pracy z indywidualnymi Klientami pozwala nam na wnikliwą analizę potrzeb i dostarczenie rozwiązań, które oddawałyby unikalny charakter wnętrza a jednocześnie były ich integralnym elementem.

Celem naszej marki jest estetyczne uwodzenie zmysłów naszych Klientów. Oferujemy możliwość zrealizowania najbardziej fantazyjnych projektów! Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia!

ODPOWIEDZIALNOŚĆ PROEKOLOGICZNA

Prowadzimy świadome działania aby podczas produkcji naszych wyrobów zminimalizować obciążenie środowiska. Na każdym etapie produkcji zaczynając od doboru komponentów po finalny produkt i Waszą obsługę dążymy do bardziej ekologicznego podejścia do natury. Dążymy do ograniczenia zużycia wody, energii elektrycznej oraz wytworzonych odpadów. Dbamy o to, by używać tylko certyfikowanych komponentów, które nie szkodzą środowisku lub w dużej mierze nie wpływają na nie negatywnie. Staramy się używać certyfikowanych, ekologicznych papierów i kartonów pochodzących z recyklingu nie tylko w biurze ale także podczas pakowania Waszych zamówień. Ograniczamy także zużycie plastiku i folii bąbelkowej do minimum.
 

Co nas wyróżnia na tle innych producentów oświetlenia?

» wysoka jakość produktów i unikalny design

» wszystkie elementy oświetleniowe produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów

» unijny certyfikat zgodności CE oraz atesty niepalności tkanin abażurowych

» 2 - letni okres ochrony gwarancyjnej

» fachowe doradztwo i pomoc techniczna 

» ekspresowa realizacja zamówień

» szczegółowe informacje o procesie realizacji zamówień

» jednorazowy koszt wysyłki

» ubezpieczone przesyłki

» przyjazny system płatności

» możliwość dostosowania produktów pod indywidualne zamówienie i projekty

» szybki proces reklamacji i odstąpienia od umowy

» angielskojęzyczna i niemieckojęzyczna obsługa klienta detalicznego i hurtowego

» atrakcyjne warunki współpracy B2B »zobacz tutaj«

 

Życzymy przyjemnie spędzonego czasu w naszym sklepie z nowoczesnymi lampami WWW.LYSNE.PL. Jako producent oświetlenia z Częstochowy mamy nadzieję, że zakupione produkty będą służyły Ci przez długie lata podkreślając najwyższą jakość polskiej produkcji oraz gwarantując pełen komfort użytkowania.