Kod produktu: kolor czarny ze złotym wnętrzem/GOLD

Próbka tkaniny abażurowej - KOLOR CZARNY ZE ZŁOTYM WNĘTRZEM

0,00 
WYSYŁKA: do 24 godzin
Masz pytanie dotyczące produktu? Zadzwoń! tel. +48 798 747 891 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
Udostępnij:

Abażury z kolekcji GOLD występują w 5 wariantach kolorystycznych. Ich cechą rozpoznawczą jest złote wnętrze. W przypadku koloru białego wewnętrzna folia jest lustrzana, odbijająca światło niczym lustro, natomiast pozostałe warianty kolorystyczne występują z matowym wnętrzem. Abażury produkowane są ręcznie w naszym warsztacie w Częstochowie z wysokiej jakości holenderskiej tkaniny tekstylnej podklejonej złotą folią PVC. W tej kolekcji występują abażury w kształcie walców, stożków, kwadratów, prostokątów, tub oraz diamentów wykończonych obwódką w tym samym kolorze. Blask powstający po włączeniu lampy jest przyjemny na tyle, że w pomieszczeniu powstaje przytulna, kameralna atmosfera. Światło rozjaśnia abażur ciepłym i delikatnym a co najważniejsze nieoślepiającym światłem. Główny strumień światła wydobywa się pionowo w górę i w dół. Struktura materiału z jakiego został wykonany abażur nie skupia punktu światła w jednym miejscu, dzięki czemu będziemy mogli ominąć ten nieestetyczny efekt.

Materiał holenderska tkanina tekstylna podklejona na złotej folii PVC
Dostępna kolorystyka biały ze złotym wnętrzem (złoty połysk), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat) oraz czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat)
Kolekcja Gold
Przeznaczenie do lamp wiszących, plafonów, kinkietów, lamp stołowych/podłogowych, nocnych/stołowych
Zobacz również