RABATY

KUPUJ WIĘCEJ, PŁAĆ MNIEJ
Doceniając naszych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy, aby kupując więcej, płacić mniej i tym samym żeby zakupy w naszym sklepie stały się bardziej satysfakcjonujące.
 
Poniżej przedstawiamy tabelę progów rabatowych dla wybranych kwot zakupów.
Rabaty przeznaczone są jedynie dla klientów detalicznych, naliczają się automatycznie i nie łączą się z innymi promocjami (rabatami dla projektantów, promocyjnej cenie produktu tygodnia, darmową wysyłką oraz nie dotyczą zamówień wykonywanych na indywidualne zamówienie). Z akcji promocyjnej wyłączone są produkty z kategorii ABAŻURY. 
 
 
DARMOWA DOSTAWA
Przy zakupach powyżej 999 zł i płatności przelewem bankowym, płatnością online lub kartą kredytową nasi klienci nie ponoszą kosztów dostawy. Darmowa dostawa nie dotyczy zamówień hurtowych (faktura VAT).
 
 
PROMOCJA HAPPY HOUR
Co tydzień organizowana jest atrakcyjna promocja na wybrany model lampy. Akcja rabatowa Happy Hour obowiązywać będzie przez 12 godzin w wybranym dniu tygodnia. O konkretnym dniu i godzinach promocji nasi klienci będą informowani co najmniej jeden dzień wcześniej przez elektroniczny biuletyn Newsletter i na portalach społecznościowych. Aby być na bieżąco z promocjami, wyprzedażami i przecenami zachęcamy do polubienia naszych profili na FACEBOOK’U oraz INSTAGRAMIE
 
 
RABAT – 5% DLA SUBSKRYBENTÓW NASZEGO NEWSLETTERA
Każdy klient, który zapisze się do Newslettera www.lysne.pl otrzyma swój indywidualny kod rabatowy -5% na całe zamówienie ważny przy zakupach powyżej 100 zł.
 
Dlaczego warto zapisać się do naszego Newslettera?
Nasi klienci jako pierwsi będą informowani o:
- promocjach, wyprzedażach i przecenach
- nowościach, nowych kolekcjach i zmianie asortymentu
- kodach i akacjach rabatowych dedykowanych dla zarejestrowanych użytkowników
- nowych artykułach i poradach na naszym blogu