Elegancka lampa podłogowa MORONI inspirowana klasycznym stylem jest dziełem polskiej marki LYSNE.PL. Jej design łączy prostotę z elegancją, pokazując, że piękno tkwi w jakości wykonania. Metalowa konstrukcja jest smukła, wygięta w górnej części w ozdobną falę. Okrągła, stabilna podstawa wspiera tę wyjątkową formę. Abażur przybiera kształt cylindra o średnicy 40 cm i wysokości 20 cm. Design całej oprawy podkreśla nietuzinkowy klosz wykonany w połączeniu 2 materiałów: czarnego ażuru i tworzywa przypominającego naturalne drewno. Cała lampa ma wysokość 166 cm, co czyni ją idealnym elementem dekoracyjnym do każdego wnętrza.
Lampa podłogowa oferuje różnorodność personalizacji — dostępna jest w sześciu kolorach stelaża (biały, srebrny, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). MORONI DUAL jako klasyczna lampa podłogowa świetnie sprawdzi się jako źródło ciepłego, nastrojowego oświetlenia. Światło, przenikające przez designerski abażur, tworzy przytulną atmosferę, idealną do relaksu. Unikalny stelaż, wygięty w ozdobną falę, nadaje lampie MORONI wyjątkowego charakteru jednocześnie zachowując uniwersalność, dzięki której pasuje do wielu wnętrz. Wysoka jakość polskich materiałów użytych do produkcji, sprawia, że lampa doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Praktyczne rozwiązania, takie jak wygodny włącznik nożny, ułatwiają codzienne użytkowanie, czyniąc ją nie tylko piękną, ale i funkcjonalną.
Oryginalna lampa stojąca MORONI DUAL jest kompatybilna z żarówkami o mocy 60W (lub ledowymi) o klasach energetycznych od A do G, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Producent zapewnia 2-letnią gwarancję, co dodatkowo podkreśla jakość i trwałość produktu. Lampa podłogowa MORONI DUAL to idealne połączenie estetyki, wygody i najwyższej jakości wykonania.
Kraj pochodzenia i cechy produktu | produkt polski fabrycznie nowy |
Wymiary abażuru | wysokość - 20 cm, szerokość - 40 cm |
Wymiary lampy (stelaż + abażur) | wysokość - 166 cm, szerokość - 40 cm |
Kolor abażuru | czarny ażur z dodatkiem materiału PVC imitującego drewno |
Kolor stelaża | biały, srebrny, czarny (w standardzie), chrom, stal szczotkowana, stare złoto (dodatkowo płatne) |
Materiał | stelaż - elementy metalowe, abażur - PVC |
Moc | 60W |
Napięcie | 230V |
Ilość źródeł światła i typ żarówki | 1xE27 - lampa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A do G oraz żarówek LED |
Certyfikaty | gwarancja producenta - 24 miesiące |